firemni vecirky

Mohu pro Vás zrealizovat:party dance2

*firemní večírky
*VIP akce
*společenské akce
*sportovní akce
*vánoční večírky
*otevření pobočky

 

Moderátor a DJ Karel Hejl s působností po celé ČR.

Zábavné a společenské akce pro Vaše obchodní partnery, klienty a zaměstnance.
 
Pomohu Vám s realizací Vaší firemní akce na klíč. Zajistím pro Vás kompletně celou produkci akce, tedy umělce dle Vašeho výběru a přání, nabídnu vhodné prostory (pódium, ozvučení, osvětlení atd.). Samozřejmostí je spolupráce s předními cateringovými firmami, které jsou připraveny Vám nabídnout své služby, nabídku menu Vám připraví na míru.
 
Vzhledem k tomu, že v pořádání a moderování akcí mám více než 25 letou zkušenost a za tuto dobu nasbíral řadu kontaktů na vybrané podniky a restaurace, rád bych Vám je touto cestou doporučil. Např. Kometa Pub (pod halou Rondo, až 200lidí), pirátská restaurace Na Piavě, vinný sklep U královny Elišky (300 lidí), nebo stylová restaurace Železná růže (100lidí) a samozřejmě řada dalších.
Záleží na Vašem přání a v neposlední řadě i na výši rozpočtu.
 
Proto neváhejte a využijte možnosti poskytnutí cenové kalkulace Vašeho večírku ZDARMA.
Připravím Vám večírek pro hosty a zaměstnance, na kterém se budete všichni dobře bavit.
 
Jako moderátor jsem působil v Rádiu Brno 95,7, a svůj hlas propůjčil na moderování akcí všeho druhu: kulturní akce v Olympia centru, společenské a maturitní plesy, výročí a oslavy firem, vánočních večírky, firemní rodinné akce, dětské dny, dětské akce včetně zábavných soutěží, fotbalové turnaje, společenské akce, sportovní akce, městské slavnosti a reklamní akce.
Jako zkušený DJ Vám mohu nabídnout – dlouholetou zkušenost v oboru, stovky akcí všeho druhu tj. svatby, večírky, plesy apod., ale hlavně bohatou a pestrou škálu hudby (kterou je možné připravit na přání) CZ a SK hity,muzika 60´,70´,80´a 90´let až po současné hity, rock, oldies, rock´n´roll atd. (po domluvě i dechovku nebo cimbálovku)
 
Vlastním velice kvalitní a výkonnou zvukovou aparaturu zn. RCF. mix pult a přehrávače zn. Pioneer, bezdrátový mikrofon a v případě zájmu o večírek na klíč kompletní produkce včetně zvuku a osvětlení vč. stroboskopu.
Pokud budete mít zájem, zajistím baviče, moderátory, taneční skupiny, zpěváky a hudební skupiny podle Vašich možností, přání a požadavků.
Pokud hledáte pro svou firemní akci, plesy a oslavy moderátora, nebo DJ neváhejte se na mě kdykoliv obrátit s Vaším dotazem na e-mail: hejl.karel@seznam.cz
 
TO VŠE MOHU ZAŘÍDIT NA KLÍČ!
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
firemni vecirky
Komerční banka - večírek 2016

logo

Dj na svatbu, vánoční večírek, firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.